Odzyskaj swoje skasowane zdjęcia z TogetherShare Data Recovery!

Zdarzyło Ci się kiedyś skasować przypadkowo pliki z karty swojego aparatu? Po opróżnieniu kosza okazało się, iż znajdowały się tam zdjęcia, które wcale nie miały zostać skasowane? Nie porzucaj nadziei! Jest spora szansa, że odpowiednia narzędzia pozwolą Ci na odzyskanie utraconych zdjęć. Wystarczą 3 proste kroki!

Jednym z prostszych w użytkowaniu jest TogetherShare Data Recovery. Przejrzysty interfejs, jaki ukazuje się naszym oczom po otwarciu programu sam prowadzi nas przez cały proces.

  1. Wybierz nośnik, z którego skasowano dane

Źródło: materiały producenta

Wystarczy zaznaczyć nośnik (lub nośniki). TogetherShare obsługuje również zewnętrzne nośniki danych, więc może uratować Was, gdy karta pamięci spłata Wam figla! Po wybraniu nośników klikamy „Scan”. Tutaj możemy zrobić sobie przerwę na kawę – skanowanie większych dysków chwilę potrwa. Inaczej się jednak nie da.

  1. Przeskanuj dysk w poszukiwaniu skasowanych plików

Źródło: materiały producenta

W zakładce typ możemy z góry określić, jakiego rodzaju plików szukamy. W trakcie skanowania program ustala listę rozszerzeń, jakie wystąpiły w danych, więc bez obaw – swoje RAWy (niezależnie od faktycznego rozszerzenia) też znajdziecie! Żeby przyspieszyć kolejny krok faktycznie warto ograniczyć się do tych rozszerzeń, które faktycznie towarzyszą naszym zaginionym plikom. Jeśli skasowaliście dane z dysku komputera to wybierając wszystkie pliki, zamiast tych akurat zaginionych, możecie znacząco utrudnić sobie życie. Waszym oczom ukarzą się bowiem także te pliki, które ze słusznych powodów zostały skasowane i chcecie, aby tak pozostało. Nie stanie się tak oczywiście, jeśli dane te zostały już nadpisane.

Po dokonaniu wszystkich wyborów wystarczy, że wybierzecie opcję „Recover”. Im więcej zaginionych plików, tym dłużej to zajmie. Bez obaw możecie ten czas jakoś sobie umilić – spokojnie znajdziecie czas nawet na lekturę. A przecież czekając na werdykt dotyczący tego, czy Wasze pliki uda się ocalić i tak możecie nie mieć głowy do czegoś bardziej twórczego. Ja wolałabym więc postawić w tej chwili na relaks.

  1. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać!

Źródło: materiały producenta

Na tym etapie Wasza cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona! Przyszedł czas, gdy kamień będzie mógł Wam spaść z serca. W oknie TogetherShare podglądając poszczególne pliki będziecie mogli zdecydować, które faktycznie chcecie odzyskać. Po wybraniu plików ponownie wybieracie opcję „Recover”. I możecie w końcu zapomnieć, że całe to nieprzyjemne zajście miało miejsce. Jeśli skasowane pliki odzyskiwaliście z uwagi na błąd nośnika, a nie Wasz, koniecznie zabezpieczcie je w innym miejscu, niż to z którego właśnie je odzyskiwaliście!

 

Pytanie, jakie teraz może się Wam nasuwać to skąd wziąć oprogramowanie? Choć na stronie producenta znajdziecie roczną licencję w cenie $49,95. Dożywotnia to już koszt $69.95. Sporo, naprawdę. I z jednej strony utracone pliki mogą być dla Was warte o wiele więcej, a z drugiej… człowiek zazwyczaj nie lubi wydawać kasy, żeby mieć coś na zapas. Mam dla Was jednak dobrą wiadomość! Dożywotnią licencję możecie mieć całkowicie za darmo! W ramach Giveaway’a organizowanego przez Video Converter Factory możecie w najbliższych dniach zdobyć program w zamian za kilka klików.

Zgarnij już dziś darmową licencję na TogetherShare Data Recovery! Czas masz tylko to 3 listopada!

Żeby zdobyć licencję wystarczy ze strony wydarzenia wybrać TogetherShare. W pobranym pliku znajdziecie instrukcję opisującą jak pobrać program. W skrócie – wystarczy odwiedzić link wskazany w pliku, aby pobrać plik instalacyjny udostępniony przez producenta. Po zainstalowaniu wpisujemy klucz licencyjny zgodnie z instrukcją i możemy śmiało działać. Musicie jednak spieszyć się z decyzją – darmowy klucz czeka do Was tylko do 3 listopada! Pamiętajcie też, aby plik instalacyjny i klucz zabezpieczyć sobie tak, abyście nie tracili dostępu po zmianie systemu!