Planujesz zakup sprzętu marki Canon? Cashback do 860 zł i 100 GB w Irista już czekają!

 

Planujesz zakup nowego sprzętu przed wyjazdem? Super! Jednak przy tego typu zakupach trzeba zachować czujność, by bez powodu nie przepłacić. Jeśli na liście Twoich najbliższych zakupów znajdują się produkty marki Canon mam dobrą wiadomość – Cashback powrócił!

W ramach swojej promocji Canon obiecuje zwrot gotówki do 860 zł. Musimy oczywiście pamiętać, iż nie każdy produkt objęty jest promocją i co najważniejsze nie każdy da nam maksymalną wartość zwrotu. Dodatkowo w tym roku fani Canon’a mogą otrzymać 100 GB w usłudze Irista. Jeśli jednak jesteście zainteresowani zakupem w ramach cashback’a musicie się pospieszyć, gdyż promocja kończy się 31 lipca.

Co znajdziemy w promocji? Trzy modele lustrzanek (EOS 1300D, EOS 750D oraz EOS 80D), pięć kompaktów, czternaście obiektywów, pięć kamer plus dla poszukujących akcesoriów i innych bajerów lampę Speedlite 430 EX III RT, drukarkę Selphy CP1200. A co ze zwrotami przypisanymi do poszczególnych produktów? Pełną listę znajdziecie na grafice poniżej, ale jeśli komuś marzy się jednorazowy zwrot w wysokości 860 zł pozostaje nam jeden produkt do wyboru – obiektyw EF 24-70 mm f/4L IS USM. Dość uniwersalny przedział ogniskowej, stabilizator obrazu i makro z powiększeniem do 0,7x. Pamiętajmy jednak, że w ramach promocji możemy ubiegać się o zwrot za zakup maksymalnie dwóch produktów, więc jeśli od jakiegoś czasu czailiście się na sprzęt to może właśnie nadszedł ten czas!

źródło: materiały promocyjne Canon Cashback

Program Canon Cashback ma jednak pewne dodatkowe ograniczenia (poza maksymalną liczbą sztuk równą 2). Kupując zestaw body + obiektyw zwrot możemy uzyskać jednie na body. Oczywiście promocja ta nie łączy się z innymi programami typu cashback prowadzonymi przez Canona. Producent zastrzegł również, iż promocją objęte nie są objęte elementy pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów, więc jeśli widzisz białe pudełko, to wiedz, że to złe pudełko i cashback’a z tego nie będzie. Na tym ograniczenia jednak się nie kończą! Zakupu należy dokonać w jednej z sieci wymienionej przez organizatora. Produkty spoza punktów z listy producenta nie będą podlegać zwrotowi. Gdzie zatem możecie kupić swój nowy sprzęt, aby załapać się na zwrot? Oto lista przedstawiona przez Canon na oficjalnej stronie programu:

Canon Pro Imaging Partners:
Aster / Fotostrada www.fotostrada.pl
BEIKS www.beiks.pl
Cyfrowe.pl www.cyfrowe.pl
Fotoforma www.fotoforma.pl
Foto-Plus www.fotoplus.pl
Optima www.sklepfotograficzny.com.pl/sklep/
Proclub www.proclub.pl
PW Digital www.digital24.pl

 

oraz w wymienionych sieciach handlowych:
AB FOTO www.abfoto.pl
E-oko www.e-oko.pl
Euro RTV AGD www.euro.com.pl
Fotoaparaciki www.fotoaparaciki.pl
Fotojoker www.fotojoker.pl
Fotozakupy www.fotozakupy.pl
JB Multimedia www.jbmultimedia.pl
KDM-Foto www.kdm-foto.com
Komputronik www.komputronik.pl
Media Markt www.mediamarkt.pl
Mediaexpert www.mediaexpert.pl
Morele.net www.morele.net
Saturn www.saturn.pl
X-kom www.x-kom.pl

 

Jest w czym wybierać. Warto jednak przed zakupem sprawdzić, czy wybraliśmy sprzedawcę z listy umożliwiającej udział w promocji.

Ok, a co jeśli już kupiliśmy sprzęt z listy, we właściwym pudełku i u właściwego sprzedawcy? Pozostaje nam już tylko rejestracja naszego zakupu. W ciągu 14 dni roboczych od naszego zgłoszenia otrzymamy maila z informacją dotyczącą pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Zwrot zostanie wypłacony na wskazany przez nas rachunek bankowy.

A co z dostępem do Irista? Ten jest przyznawany za każde prawidłowe zgłoszenie, niezależnie od ceny wybranego przez nas sprzętu. Wszyscy uczestnicy programu otrzymają voucher na 100 GB w serwisie. Jedyne o czym musimy pamiętać to zrealizowanie kuponu przed 30 września 2017, kiedy to nieaktywowane vouchery stracą ważność.

Pełny regulamin programu znajdziecie tutaj. Biorąc pod uwagę liczbę punktów sprzedaży objętych promocją z pomoca Ceneo znacznie szybciej znajdziecie wybrany sprzęt w możliwie najniższej cenie!